Advokátní kancelář
Bezucha, Klimeš, Stratil

V právu stojíme na Vaší straně.

Právní pomoc již od roku 1990

Poskytujeme právní pomoc zejména v oborech korporátního, občanského, trestního a správního práva.

Advokáti pan JUDr. Jiří Bezucha a pan JUDr. Jaroslav Klimeš poskytují právní služby již od roku 1990. Od té doby prošla jejich advokátní činnost razantní transformací až do podoby moderní advokátní kanceláře, kterou představuje dnes.
V roce 2007 se stal společníkem advokátní kanceláře pan Mgr. František Stratil.

Mezi naše priority patří zejména osobní a individuální přístup ke každému klientovi a vysoké nároky na veškerou odvedenou činnost.

Naši advokáti

 JUDr. Jiří Bezucha

narozen 1964 v Olomouci, studium Právnické fakulty UP Olomouc ukončeno 1989, advokát České advokátní komory od 1990. Specializuje se na korporátní a správní právo. Jazyky anglický, ruský a německý.

 JUDr. Jaroslav Klimeš

Praesent et bibendum ante, quis vulputate odio. Sed quis urna elit. Cras orci libero faucibus a libero.Praesent et bibendum ante, quis vulputate odio. x

 Mgr. František Stratil

Praesent et bibendum ante, quis vulputate odio. Sed quis urna elit. Cras orci libero faucibus a libero.Praesent et bibendum ante, quis vulputate odio. x

Právní specializace

Korporátní právo

Agendu obchodních korporací a řízení valných hromad. Změny, fúze, akvizice obchodních společností a družstev. Problematika spolků, veřejně prospěšných právnických osob.

Trestní právo

V oblasti trestního práva se dlouhodobě zabýváme obhajobou ve trestních věcech, a to i těch složitějších, souvisejících s podnikáním a ekonomickými aktivitami obecně a uplatněním nároků a zastoupením poškozených v trestním řízení.

Občanské právo

Vymáhání pohledávek a dluhů z obchodních a jiných občansko-právních závazkových vztahů. Náhrada škody a újmy. Převody nemovitostí. Manželské právo a opatrovnické věci.

Generální advokátní praxe

Komplexní právní servis pro stálé, dlouhodobé klienty, týkající se i jiných právních odvětví a oblastí, než je uvedeno v právní specializaci advokátní kanceláře.

Ceny služeb

Od 750,- Kč

Úvodní konzultace nepřevyšující dobu 45 minut.

Od 1.200,- Kč

Agenda obchodních korporací a řízení valných hromad. Změny, fúze, akvizice obchodních společností a družstev. Problematika spolků, veřejně prospěšných právnických osob. Hodinová odměna podle složitosti věci se určí podle doby, po kterou trvá poskytování Právní služby. Hodinová sazba je nejméně 1.200,- Kč.

  • Fixní cena se stanoví pevnou peněžní částkou. Tuto odměnu nelze navyšovat ani snižovat. Klient má garanci pevné ceny.
  • Podílová odměna advokátní kanceláře dohodnutá v procentech. Typicky ve finančních sporech. Klient do vymožení pohledávky nehradí žádnou odměnu advokátní kanceláře, s tím, že platí jen soudní poplatky, výdaje na znalecké posudky či jiné obdobné výlohy. Klient v tomto případně nehradí ani cestovné, či ztrátu času na cestě advokátní kanceláře. Klient ovšem vždy nese riziko případného neúspěchu ve sporu.
  • Náklady řízení. Vedle hodinové či paušální odměny, má advokátní kancelář právo na náklady řízení před soudem či v mimosoudní dohodě.